Możliwość nadawania komunikatów, sprawnego przekazu informacji w dużych budynkach oraz wczesnego ostrzegania o zagrożeniach sprawia, że systemy radiowęzłowe instalowane są nie tylko w szkołach czy punktach handlowych, ale także w zakładach pracy.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które służą zarówno do dystrybucji sygnału dźwiękowego, jak również do jego odbierania. Można łączyć je ze wzmacniaczami do radiowęzłów, których napięcie wyjściowe wynosi 100V, a także ze standardowymi stacjami mikrofonowymi i większością dostępnych na rynku głośników. Tego typu systemy radiowęzłowe pozwalają na przesyłanie sygnałów nawet na duże odległości, bez ryzyka zniekształcenia komunikatu.

Dzięki zastosowaniu sieci podwójnych przewodów oferowane przez nas systemy radiowęzłowe umożliwiają sprawną regulację głośności i dostosowanie jej poziomu do odrębnych wymogów każdego pomieszczenia. Zbyt donośna muzyka nie będzie utrudniać pracy w niewielkich pomieszczeniach, a pozostanie słyszalna w tych większych. Przede wszystkim jednak to rozwiązanie sprawdza się w przypadku wiadomości nadawanych przez mikrofon – niezależnie od zaprogramowanej głośności komunikat będzie dobrze słyszalny w każdym pomieszczeniu, co ma kluczowe znaczenie w przypadku sytuacji zagrożenia i podczas zarządzania ewakuacji.

 

Główne zadania:

  • dystrybucja muzyki, stacji radiowych itp.
  • dystrybucja komunikatów ze stacji mikrofonowych

 

Możliwości:

  • regulacja głośności posiada siedem stopni i można jej dokonywać zarówno ręcznie, jak i zdalnie
  • w celu zapewnienia jeszcze lepszej kontroli nad systemem radiowęzłowym możliwe jest wyposażenie całej instalacji w dodatkowe panele sterujące
  • włączenie jest w skład zintegrowanej sieci zarządzającej pomoże w ograniczeniu kosztów eksploatacji

 

 

Zobacz w powiększeniu:

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ