EMPEL jako dystrybutor na terenie Polski, ekskluzywnej, holenderskiej firmy DIALOC ID, uzupełnia swoją ofertę w elektromagnetyczne systemy sygnalizacji kradzieży.

Bramki elektromagnetyczne dedykowane są wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo i skuteczność zabezpieczenia to najwyższy priorytet. Zabezpieczenie ma niewielkie rozmiary: jest to srebrny pasek (drucik) o szerokości 4 mm i długości około 130 mm. Oferowane przez nas bramki potrafią wyczuć jego obecność nawet przez kilka warstw folii aluminiowej. Skutecznie wykrywane będą także etykiety umieszczane na metalowych przedmiotach. Głośny alarm dźwiękowy i wizualny pozwoli pracownikom ochrony na szybką reakcję i zapobiegnięcie kradzieży.

Systemy Dialoc ID to najnowocześniejsze i najlepiej wykonane konstrukcje. Każda z elektromagnetycznych bramek wyposażona jest w licznik klientów i może zostać zamontowana zarówno w trybie pojedynczego, jak i podwójnego korytarza.

Model Ellipse, dzięki poliuretanowej obudowie i dużej wysokości (1812 mm) będzie doskonałym wyborem dla sklepów, marketów lub bibliotek. Podstawa z malowanego proszkowo aluminium stabilizuje bramkę i czyni ją odporną na uderzenia wózkami zakupowymi.

Systemy Pentor i Diamond dzięki stylowemu wyglądowi i doskonałemu wykonaniu, wkomponują się w każde otoczenie, a co więcej, same staną się ekskluzywnym elementem wystroju. Zamontowane w nich anteny z akrylowego szkła odporne są na działanie promieniowania UV i warunków atmosferycznych. Podstawy wykonane są ze stali nierdzewnej lub wytrzymałego anodowanego aluminium. Tego typu bramki elektromagnetyczne z powodzeniem wykorzystać można zarówno we wnętrzach, jak i w trakcie imprez plenerowych.