Jeśli szukasz solidnego systemu zabezpieczeń drzwi i okien w Twoim domu czy firmie, najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie nowoczesne elektrozamki CoMETA. Firma ta od wielu lat uznawana jest gwarant najwyższej jakości produktów, umożliwiającym długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Proponowane przez nas produkty wykonane są z niezwykle wytrzymałej stali hartowanej, która wyróżnia się odpornością próby ścięcia, spiłowania czy innych uszkodzeń mechanicznych. W rezultacie z powodzeniem będą stanowić skuteczną ochronę przez złodziejami. Cechują się również nierdzewnością, co pozwala na ich wykorzystywanie w każdych warunkach, nawet podczas mrozu czy obfitego deszczu.

Wyroby firmy CoMETA przystosowane są do intensywnego użytkowania, umożliwiając ponad dwa miliony cyklów otwarcia i zamknięcia bez konieczności konserwacji. Takie parametry z pewnością są imponujące i pozwalają na długie, bezawaryjne użytkowanie oraz pełne bezpieczeństwo mienia.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki asortyment elektrozamków, które mogą być stosowane w różnego typu miejscach i konfiguracjach, dzięki wielu dostępnym wariantom. Różnią się one przede wszystkim wielkością, wyposażeniem, funkcjami czy sposobem montażu.

Znajdą one zastosowanie praktycznie w każdym wnętrzu czy budynku, gdzie przykłada się szczególną uwagę do skutecznych systemów zabezpieczeń i ochrony przechowywanych w poszczególnych pomieszczeniach przedmiotów czy dokumentów. Mogą to być chociażby różnego typu urzędy, placówki ochrony zdrowia czy oświatowe.

Wszystkie proponowane przez nas artykuły objęte są trzyletnią gwarancją. Tak długi okres może świadczyć o tym, jak bardzo niezawodne są elektrozamki CoMETA.

1. Informacja o wsparciu udzielonym firmie EMPEL SP. Z O.O. SP. K. współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 1 Oś Priorytetowa Gospodarka Wiedzy. Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach. Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nabór numer RPMP.01.02.03-IP.01-12-012/18

Zapraszamy również na naszą stronę www.elektrozamki.pl