Jeśli szukasz solidnego systemu zabezpieczeń drzwi i okien w Twoim domu czy firmie, najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie nowoczesne elektrozamki CoMETA, czyli elektrorygle i zaczepy. Firma ta od wielu lat uznawana jest gwarant najwyższej jakości produktów, umożliwiającym długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Elektrorygle ze stali hartowanej

Proponowane przez nas elektrorygle wykonane są z niezwykle wytrzymałej stali hartowanej, która wyróżnia się odpornością próby ścięcia, spiłowania czy innych uszkodzeń mechanicznych. W rezultacie z powodzeniem będą stanowić skuteczną ochronę przez złodziejami. Cechują się również nierdzewnością, co pozwala na ich wykorzystywanie w każdych warunkach, nawet podczas mrozu czy obfitego deszczu.

Zaczepy CoMETA

Zaczepy CoMETA przystosowane są do intensywnego użytkowania, umożliwiając ponad dwa miliony cyklów otwarcia i zamknięcia bez konieczności konserwacji. Takie parametry z pewnością są imponujące i pozwalają na długie, bezawaryjne użytkowanie oraz pełne bezpieczeństwo mienia.

Duży wybór elektrorygli

W naszej ofercie znaleźć można szeroki asortyment elektrozamków, które mogą być stosowane w różnego typu miejscach i konfiguracjach, dzięki wielu dostępnym wariantom. Różnią się one przede wszystkim wielkością, wyposażeniem, funkcjami czy sposobem montażu.

Znajdą one zastosowanie praktycznie w każdym wnętrzu czy budynku, gdzie przykłada się szczególną uwagę do skutecznych systemów zabezpieczeń i ochrony przechowywanych w poszczególnych pomieszczeniach przedmiotów czy dokumentów. Mogą to być chociażby różnego typu urzędy, placówki ochrony zdrowia czy oświatowe.

Elektrorygle i zaczepy Cometa – gwarancja jakości i niezawodności

Wszystkie proponowane przez nas artykuły objęte są trzyletnią gwarancją. Tak długi okres może świadczyć o tym, jak bardzo niezawodne są elektrozamki CoMETA.

Tagi: elektrorygle, zaczepy cometa, cometa elektrozamki

Informacja o wsparciu udzielonym firmie EMPEL SP. Z O.O. SP. K. współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 1 Oś Priorytetowa Gospodarka Wiedzy. Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach. Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nabór numer RPMP.01.02.03-IP.01-12-012/18

Zapraszamy również na naszą stronę www.elektrozamki.pl