W ostatnim czasie coraz częściej występuje konieczność stosowania coraz bardziej zaawansowanych technologicznie sposobów na złodziei. Dlatego też nasza firma stworzyła nowoczesne systemy sygnalizacji kradzieży, stosowane w wielu sklepach.

Bramki antykradzieżowe – producent

Empel jako producent i dostawca znanych i renomowanych bramek antykradzieżowych Meco, oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczania towarów przed kradzieżą.

Systemy Sygnalizacji Kradzieży (SSK) serii NQ Connect to nowoczesne konstrukcje, do budowy których użyto stali nierdzewnej i anodowanego aluminium. Połączenie technologii sieciowej z unikatowymi rozwiązaniami opracowanymi przez inżynierów EMPEL, pozwala zaoferować naszym klientom wiele niespotykanych nigdzie indziej rozwiązań np.:

  • Bardzo wysokie parametry pracy i odporność na zakłócenia,
  • Możliwość połączenia wszystkich urządzeń klasy NQ i ich zdalne zarządzanie,
  • Podgląd środowiska pracy, możliwość zdalnej zmiany wszelkich parametrów,
  • Wymianę danych przy pomocy sieci internetowej,
  • Zdalny serwis: połączenie systemu NQ z serwerem serwisowym EMPEL.

Bramka antykradzieżowa Meco

Bramka antykradzieżowa Meco serii NQ może zostać wyposażona w zintegrowany licznik klientów. Całość obsługiwana jest z poziomu komputera, poprzez zintegrowany system wspomagania sprzedaży „Counter View” lub „M-Store”. Narzędzia te służą do zbierania i prezentacji danych związanych w sposób bezpośredni z oceną efektywności sprzedaży, w tym również lokalizacji placówki handlowej. Dzięki takiemu połączeniu w prosty sposób można kontrolować efektywność przeprowadzanej kampanii reklamowej lub przygotowywać specjalne promocje w określonym czasie, kiedy do sklepu zagląda najwięcej klientów.

Oferowane przez naszą firmę bramki antykradzieżowe świetnie sprawdzą się w firmach każdej branży. Najczęściej jednak stosowane są w sklepach odzieżowych, elektronicznych, kosmetycznych czy obuwniczych.

Tagi: bramka antykradzieżowa, bramki antykradzieżowe, systemy sygnalizacji kradzieży, systemy antykradzieżowe

Bramki antykradzieżowe Meco to również gwarancja, że kupują Państwo urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.